Ziyaretçi.
Hoş geldin! Forumun tadını çıkar.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
128 1
Boyutlar
Uzun bir aradan sonra hepinize merhaba dostlarım umarım iyisinizdir. Fademir abimiz için başımız sağolsun. Siteyi canlı tutmak istiyorum sizde bildiklerinizi yazarsanız bizi mutlu etmiş olursunuz. Siteyi biraz daha bilgiye gömelim dedim.

Boyutlar içinde bulunduğumuz 3 boyutlu yer gibi ayrılır. Bunlarla alakalı sicim teorisi ve benzeri şeyler fizikte veya kuantum fiziğinde (kuantum fiziği normal fizikten biraz farklıdır) vardır. her boyutun kendine göre bir anlamı veyahut ismi vardır. Aranızdan basıları muhakkak astral seyahate çıkmıştır buda buna benzer diye biliriz ama yapmak için sırayla yapılması daha uygun neyse boyutlara dönelim. Şu anda bulunduğumuz boyut mekan diyebiliriz fazla derinlemesine geçmiyeceğim işte belli boyutta varlığınız yani sizin olduğunuz kabul edilir sonra zaman kavramı başlar ve mekan vb. Bunu yapmak için algılarınızı açmanız lazım yani anlamışsınızdır zaten 3. gözünüzü açın. Korkma gibi saçma sapan bir düşünce aklınızda olmasın hiçbir şey olmaz siz bir şey yapmadıkça. 3 göz algılarınızı kuvvetlendirecek bundan ruhsal olarak bir yerlere gitmeye deniyeceğicez. 
Şimdiki söyleyeceklerim bu kadar devamı tekniği biraz daha basitleştirdikten sonra gelicek.
Bildikleriniz varsa yazarsınız.
Kendinize iyi bakın seviliyorsunuz.
sana katılıyorum.(özledik seni fademir)

Hızlı Menü: