Ziyaretçi.
Hoş geldin! Forumun tadını çıkar.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
686 4
Kısaca Kimim
Merhaba gençler !

Ben Forum kurucusu "Ruhkolik" gerçek adım ile soyadım Buğra Kara
Yaklaşık 2012 yıllarında telekineziyle tanıştım ya da 2013 o günlerde sadece araştırdım sonra da yapmaya başladım.
Yıllar geçtikçe geliştim biyokinezi ile gözlerimi değiştirdim sokak lambasının ışığını kestim chi ball ile bardak kırdım böyle yavaş yavaş geliştim
Tabi ki bana en büyük katkı olan
Fademir Telekinezi adlı grup ve forum sayesinde o kadar gelişebildim ama en çok telepatide gelişmiştim insanları istediğim gibi yönetebiliyordum kötüye kullandım bunu bazı zamanlar.Düşünce okumada iyi denebilicek kadardım

Ama şuan en düşüğünüzden farkım yok.Beraber gelişeceğiz

Çok iyi dostlarda edindim çok iyi düşmanlarda.

Bu günden itibaren forumda sizlerleyim bana en çok Telepati,durugörü,havas ilmi, cinler hakkında soruları direkt olarak sorabilirsiniz.Seve seve cevaplarım

Bu bölümde herkes kendini tanıtabilir tanışalım hepimiz
Hayat kısa, kuşlar uçuyor  Heart
Memnun olduk Ruhkolik!
(07-22-2017, 02:09 PM)Mehmet Elçi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Memnun olduk Ruhkolik!

Bende memnun oldum Mehmet! Big Grin
Hayat kısa, kuşlar uçuyor  Heart
Merhabaa
abi bn odaklanarak dolu kalemlik kutusu düşürebiliyorum bide priti yani silindir şeklinde yapıştırıcıyı çok az çekebiliyorum bunun için teknik verirmisin bide biyokinezi ile göz rengimi dğeiştirme çalışaması apıyorum 15 20 gün oldu fazla bi değişiklik yok etkili yani senin kendi biyokinezi tekniğini söylermisin?
Herkes Senin Baktığına Bakar,Ama Herkes Senin Onda Gördüğünü Göremez  Heart Heart

Hızlı Menü: